Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Dvě kulturně-společenské akce zpestřily uplynulý víkend

  • 20. 2. 2017
  • Rostislav Mihel

život v obci a obě se těšily poměrně solidnímu zájmu a návštěvnosti. První byl páteční sportovní bál, na kterém hrála rocková formace Kumpáni. Sportovci pro návštěvníky bálu připravili bohatou tombolu i občerstvení a ti se dobře bavili do pozdních nočních hodin. V neděli nás pak cestopisné vyprávění s projekcí paní cestovatelky Pavlíny Vajdíkové zavedlo do největší světové velmoci - USA. Velmi poutavá a více než hodinová prezentace nazvaná průlet patnácti státy USA byla promítána na zbrusu nové plátno, které jsme pro tuto (i další) příležitost zakoupili a na kvalitě promítaného obrazu to bylo rozhodně znát. Na dobrovolném vstupném bylo vybráno 1.203,- Kč, peníze budou použity na úhradu občerstvení, které se při této příležitosti podávalo.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na perfektní organizaci obou akcí .. v prvním případě zástupcům TJ Drslavice, v případě druhém pracovníkům obecního úřadu Drslavice. Velké poděkování samozřejmě patří Pavlíně Vajdíkové, která přednášku odprezentovala zcela bez nároku na honorář. Závěrem poděkování všem návštěvníkům, Vaše účast svědčí o tom, že Vám společenský život v Drslavicích není lhostejný.

S přáním úspěšného vstupu do nového pracovního týdne

Váš starosta

Fotogalerie z obou akcí ZDE

Fotogalerie Dobrého dne ze sportovního plesu

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Nepřipustím, abych se v souvislosti s výkonem svého mandátu dostal do situace, kdy bych byl zavázán oplatit prokázanou úsluhu, službu či jiné zvýhodnění, či do situace, která by mě učinila být přístupným nepatřičnému vlivu osob nebo firem snažících se prosadit své zájmy na úkor zájmů obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2017.

Počasí

Čtvrtek

11 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Bánovská kyselka

Poděkování