Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

K poslednímu dubnu uzavíráme zimní část halové

  • 3. 5. 2017
  • Rostislav Mihel

sezony v Polyfunkčním domě, od otevření objektu už čtvrté. Celkový příjem od sportovců za toto období představuje souhrnnou částku 190.493,- Kč, což znamená meziroční nárust o 10.343,- Kč. I v letošním roce tedy zůstáváme v hospodaření objektu v zisku navzdory skutečnosti, že vzhledem k průběhu letošní chladné zimy jsme v hale protopili o cca 40% více než vloni. Na druhé straně se nám podařilo vyjednat s dodavatelem energií společností Centropol výrazně nižší sazbu a tak věříme, že konečné vyúčtování především za plyn nebude nijak dramatické.

Chtěl bych při této příležitosti poděkovat všem sportovcům, kteří se podílejí na trvalé udržitelnosti zařízení, provozovatelům drslavské hospody manželům Hrubošovým za výborný rozsah nabízených služeb v ní, a také provozním objektu paní Huňkové a Mošťkové za bezproblémový chod a čistotu. V současné době administrativně vyřizujeme stavební povolení na akustické řešení, které po realizaci pevně věříme výrazně přispěje ke zvýšení komfortu pro všechny, kteří naše zařízení využívají.

Závětem připomínám, že i v letním období je možné halu využívat, a to se slevou oproti zimním cenám. Hodinový pronájem tak v období květen až září přijde na 150,- Kč.

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Půjdu vždy osobním příkladem tím, že veřejně odmítnu výhody, dary, úsluhy, služby a jiná zvýhodnění, která jsou mi v souvislosti s výkonem mého mandátu případně nabízena.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Neděle

23 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Barborka

Poděkování