Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

V sobotu se za nádherného letního počasí konal

  • 5. 6. 2017
  • Rostislav Mihel

sportovně naučný výlet pro děti ve spolupráci s Mateřskou školou, SDH a sportovně střeleckým klubem. Jednalo se o zahajovací akci Drslavského léta, na programu bylo plnění úkolů na jednotlivých stanovištich, které děti zvládaly na výbornou a zato dostávaly sladké odměny. Velmi nás potěšil počet dětí, které se akce zúčastnily. Po mnoha letech jsme obnovili dřívější tradici "kola štěstí", které u dětí vzbudilo obrovský zájem. Kromě prodávaného občerstvení byl k dispozici táborový oheň, na kterém si mohli návštěvníci opéct špekáček či jinou delikatesu dle vlastní chuti. Děti (i dospělí) se mohly zdarma povozit bryčkou taženou párem koní. Taktéž zdarma bylo připraveno malování na obličej.

Velké poděkování patří všem, kteří organizačně akci pomohli zajistit, svědčí to o Vašem zájmu podílet se na veřejném životě na úkor svého volného času, což je obzvláště chvályhodné.

Fotogalerie z akce ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Důsledně dbám na to, abych vykonával svoji funkci aktivně a bezúhonně, v souladu s ústavním pořádkem, zákony a dalšími právními předpisy České republiky a v souladu se svým svědomím.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Úterý

25 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Velká Javořina

Poděkování