Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Víkend byl ve znamení dalších dvou akcí Drslavského léta

  • 28. 8. 2017
  • Rostislav Mihel

a zatímco páteční taneční zábava se skupinami ZZ Bar a Tabák revival se uskutečnila za optimálního počasí typicky letní noci, nedělní charitativní projekt na podporu pana Josefa Zimovčáka po dvou hodinách doslova "spláchl" déšť. Přesto byl odjet závod dětí "O pohár Josefa Zimovčáka" v obou kategoriích, na dobrovolném vstupném bylo vybráno 4.250,- Kč, které byly předány na konto Nadace Na kole dětem .. moc děkujeme všem dárcům, poděkování patří také SDH Drslavice, kteří na toto konto věnovali dalších 2.000,- Kč. Pro děti byl zdarma připraven skákací hrad a malování na obličej, k tanci a poslechu perfektně vyhrával Orchestr Stanislava Sládka. Od pana Zimovčáka máme příslib, že příští rok by se Drslavice mohly stát etapovou zastávkou tour (nikoliv jenom mezizastávkou) .. jsme z této informace upřímně nadšeni a uděláme vše pro zdar této myšlenky.

Závěrem poděkování všem, kteří organizačně jakkoliv napomohli k úspěchu obou akcí, již tuto neděli srdečně zvu na Rozloučení s prázninami (od 14 hodin) na místě, kde dříve stával zámeček Pepčín.

Fotogalerie z obou akcí ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Zavazuji se, že po ukončení svého mandátu nebudu zneužívat informace a jiné výhody, které jsem získal, či které vyplynuly z výkonu mé bývalé funkce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Pondělí

33 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování