Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Poslední akcí letošního Drslavského léta byl tradiční

  • 25. 9. 2017
  • Rostislav Mihel

košt burčáku a vína, který proběhl v sobotu v Obecním domě. Tak jako v uplynulých dvou letech se konal pod záštitou pana ministra zemědělství Mariana Jurečky, velmi si této skutečnosti považujeme. Letošní košt přilákal rekordní množství návštěvníků, kteří mohli ochutnat ze 117 vzorků výtečnéha vína, ale taktéž kvalita a chuť burčáku Chardonay byla mimořádná. Děti zase ocenily hroznový mošt, který se na místě presoval včetně odborného výkladu zkušených vinařů. K tanci a poslechu vyhrávala dechová hudba Hradčovjanka, akci svou návštěvou podpořil pan starosta ze sousedních Hradčovic i pan poslanec Ludvík Hovorka. K jídlu se podával výborný srnčí guláš, uzené klobásky, vdolečky a další pochutiny typické pro náš kraj. Na stole byli k ochutnání výběrové hrozny přivezené pouze pro tuto příležitost. Zábava se protáhla do pozdních nočních hodin, jsem si jist skutečností, že všichni návštěvníci odcházeli spokojeni.

Chtěl bych vyseknout opravdu velkou poklonu místní organizaci zahrádkářského svazu Hradčovice-Drslavice v čele s paní předsedkyní Zdeňkou Maleňákovou za vynikající organizaci akce, která byla po všech stránkách mimořádně důstojným zakončení letošního ročníku Drslavského léta.

S přáním úspěšného vstupu do prvního podzimního pracovního týdne

Rostislav Mihel, Váš starosta

Fotogalerie z akce ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Nepřipustím, abych se v souvislosti s výkonem svého mandátu dostal do situace, kdy bych byl zavázán oplatit prokázanou úsluhu, službu či jiné zvýhodnění, či do situace, která by mě učinila být přístupným nepatřičnému vlivu osob nebo firem snažících se prosadit své zájmy na úkor zájmů obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Neděle

1 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Salaš Travičná

Poděkování