Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

V sobotu se uskutečnil další ročník turnaje

  • 22. 1. 2018
  • Rostislav Mihel

přípravek ve fotbale pod názvem "O pohár starosty obce Drslavice". V hale Polyfunkčního domu v Drslavicích se jej v kategorii mladších přípravek zúčastnilo 5 týmů a v kategorii starších 6 družstev. Úvodem přítomné fotbalisty a fotbalistky, rodiče a realizační týmy přivítal starosta obce, poděkoval všem sponzorům turnaje a organizátorům ze sportovního klubu Hradčovice. Poděkování patří taktéž provozovateli hospody Petrovi Hrubošovi za vynikající servis a také zaměstnankyni OÚ Drslavice paní Zdence Orlovské za pomoc při organizaci turnaje. V mladších přípravkách zvítězily Hradčovice před ORLEM Uherský Brod a ČSK Uherský Brod, taktéž starší přípravky ovládly Hradčovice před Nivnicí a ČSK Uherský Brod. Pro všechny týmy byly připraveny hodnotné ceny a došlo i na vyhlašování nejlepších hráčů z jednotlivých týmů, nejlepšího střelce a brankáře turnaje.

Velmi si vážíme skutečnosti, že můžeme být partnery takového typu turnaje, který jednak podporuje mládež ve vztahu ke sportu a také výtečně propaguje naši obec. Tento týden se uskuteční podobný turnaj mladších a starších žáků a podobně jako v sobotu Obec Drslavice poskytne SK Hradčovice prostory haly zcela zdarma.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Zavazuji se, že po ukončení svého mandátu nebudu zneužívat informace a jiné výhody, které jsem získal, či které vyplynuly z výkonu mé bývalé funkce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Pondělí

24 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Baťův kanál

Poděkování