Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

V sobotu se uskutečnil další ročník turnaje

  • 22. 1. 2018
  • Rostislav Mihel

přípravek ve fotbale pod názvem "O pohár starosty obce Drslavice". V hale Polyfunkčního domu v Drslavicích se jej v kategorii mladších přípravek zúčastnilo 5 týmů a v kategorii starších 6 družstev. Úvodem přítomné fotbalisty a fotbalistky, rodiče a realizační týmy přivítal starosta obce, poděkoval všem sponzorům turnaje a organizátorům ze sportovního klubu Hradčovice. Poděkování patří taktéž provozovateli hospody Petrovi Hrubošovi za vynikající servis a také zaměstnankyni OÚ Drslavice paní Zdence Orlovské za pomoc při organizaci turnaje. V mladších přípravkách zvítězily Hradčovice před ORLEM Uherský Brod a ČSK Uherský Brod, taktéž starší přípravky ovládly Hradčovice před Nivnicí a ČSK Uherský Brod. Pro všechny týmy byly připraveny hodnotné ceny a došlo i na vyhlašování nejlepších hráčů z jednotlivých týmů, nejlepšího střelce a brankáře turnaje.

Velmi si vážíme skutečnosti, že můžeme být partnery takového typu turnaje, který jednak podporuje mládež ve vztahu ke sportu a také výtečně propaguje naši obec. Tento týden se uskuteční podobný turnaj mladších a starších žáků a podobně jako v sobotu Obec Drslavice poskytne SK Hradčovice prostory haly zcela zdarma.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Zásadně se zdržuji jednání, které by přineslo jednostrannou a neoprávněnou výhodu mně samotnému, mému rodinnému příslušníkovi či osobě blízké nebo fyzické či právnické osobě, se kterou jsem měl nebo mám obchodní nebo politické vztahy.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Sobota

5 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Baťův kanál

Poděkování