Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

V sobotu se konal další ročník nohejbalového turnaje trojic

  • 1. 8. 2018
  • Rostislav Mihel

pod názvem "O pohár starosty obce", a to i za přítomnosti kamer TV Slovácko (reportáž naleznete pod článkem). Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z Drslavic a okolí, výsledky po celou dobu turnaje zapisobvala paní Eva Chvílová, které za pomoc děkujeme. Po prvním utkání se spustila obrovská průtrž mračen a chvíli to vypadalo že turnaj - podobně jako před dvěma lety - bude muset být předčasně ukončen. Po půlhodinovém dešti ale nasazením několika hráčů však byla voda z plochy vyzametána a mohlo se pokračovat. Další déšť již nebyl tak dlouhý a vydatný, přesto po jeho ukončení bylo jasné, že budeme muset být snížen počet zápasů tak, aby se turnaj do setmění podařilo odehrát.

To se také stalo a vítězem turnaje se premiérově a zcela zaslouženě staly Veletiny před domácím týmem Klakson troubí a Míkovicemi, kterým se tak nepodařilo obhájit loňské prvenství. Vítězům gratulujeme a všem ostatním moc děkujeme za účast. Ceny do turnaje dodala Obec Drslavice v rámci sponzorských darů Drslavského léta 2018. Závěrem srdečně zvu na páteční taneční zábavu se skupinami Fleret a Trinom.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Reportáž TV Slovácko v čase 13:45 ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Nepřipustím, abych se v souvislosti s výkonem svého mandátu dostal do situace, kdy bych byl zavázán oplatit prokázanou úsluhu, službu či jiné zvýhodnění, či do situace, která by mě učinila být přístupným nepatřičnému vlivu osob nebo firem snažících se prosadit své zájmy na úkor zájmů obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Barborka

Poděkování