Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

V sobotu se konal další ročník nohejbalového turnaje trojic

  • 1. 8. 2018
  • Rostislav Mihel

pod názvem "O pohár starosty obce", a to i za přítomnosti kamer TV Slovácko (reportáž naleznete pod článkem). Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z Drslavic a okolí, výsledky po celou dobu turnaje zapisobvala paní Eva Chvílová, které za pomoc děkujeme. Po prvním utkání se spustila obrovská průtrž mračen a chvíli to vypadalo že turnaj - podobně jako před dvěma lety - bude muset být předčasně ukončen. Po půlhodinovém dešti ale nasazením několika hráčů však byla voda z plochy vyzametána a mohlo se pokračovat. Další déšť již nebyl tak dlouhý a vydatný, přesto po jeho ukončení bylo jasné, že budeme muset být snížen počet zápasů tak, aby se turnaj do setmění podařilo odehrát.

To se také stalo a vítězem turnaje se premiérově a zcela zaslouženě staly Veletiny před domácím týmem Klakson troubí a Míkovicemi, kterým se tak nepodařilo obhájit loňské prvenství. Vítězům gratulujeme a všem ostatním moc děkujeme za účast. Ceny do turnaje dodala Obec Drslavice v rámci sponzorských darů Drslavského léta 2018. Závěrem srdečně zvu na páteční taneční zábavu se skupinami Fleret a Trinom.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Reportáž TV Slovácko v čase 13:45 ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Zavazuji se, že po ukončení svého mandátu nebudu zneužívat informace a jiné výhody, které jsem získal, či které vyplynuly z výkonu mé bývalé funkce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Čtvrtek

10 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování