Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Slavnosti vína a otevřených památek se jako každoročně nesly

  • 16. 9. 2018
  • Rostislav Mihel

v přátelské a pohodové atmosféře, letos však i v duchu stého výročí československé a později české státnosti. Tomu odpovídala i skladba pátečního slavnostního zahájení na Masarykově náměstí, kdy namísto tradičního představení jednoho z mikroregionů Slovácka vystoupila s vynikajícím programem CM Harafica a slovenský soubor špičkových muzikantů z Lúčnice.

V sobotním průvodu krojovaných nemohli chybět i zástupci naší obce v čele se starostou. Potěšitelná je vysoká účast našich krojovaných dětí, a tak velmi děkuji všem rodičům a prarodičům, kteří je pomáhali vypravovat. Program mikroregionu byl jako obvykle v parku u Obchodní akademie zahájen přivítáním starostů a poté se již v 15-i minutových intervalech střídaly jednotlivé soubory a účinkující. Naši hasiči stejně jako minulé roky nabízeli zabíjačkové speciality, guláš a nově měli na starosti i kompletní občerstvení dětských účinkujících. Chtěl bych jim za to velice poděkovat, ohlasy na jimi nabízené služby byly mimořádně pozitivní.

Závěrem poděkování všem, kteří nás v Uherském Hradišti na slavnostech vína reprezentovali. Jsme rádi, že i tak malá obec jako ta naše se může na této významné regionální akci důstojně prezentovat.

Fotogalerie z akce ZDE

 

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Nepřipustím, abych se v souvislosti s výkonem svého mandátu dostal do situace, kdy bych byl zavázán oplatit prokázanou úsluhu, službu či jiné zvýhodnění, či do situace, která by mě učinila být přístupným nepatřičnému vlivu osob nebo firem snažících se prosadit své zájmy na úkor zájmů obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Čtvrtek

10 °C

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Smutný žleb

Poděkování