Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Slavnosti vína a otevřených památek se jako každoročně nesly

  • 16. 9. 2018
  • Rostislav Mihel

v přátelské a pohodové atmosféře, letos však i v duchu stého výročí československé a později české státnosti. Tomu odpovídala i skladba pátečního slavnostního zahájení na Masarykově náměstí, kdy namísto tradičního představení jednoho z mikroregionů Slovácka vystoupila s vynikajícím programem CM Harafica a slovenský soubor špičkových muzikantů z Lúčnice.

V sobotním průvodu krojovaných nemohli chybět i zástupci naší obce v čele se starostou. Potěšitelná je vysoká účast našich krojovaných dětí, a tak velmi děkuji všem rodičům a prarodičům, kteří je pomáhali vypravovat. Program mikroregionu byl jako obvykle v parku u Obchodní akademie zahájen přivítáním starostů a poté se již v 15-i minutových intervalech střídaly jednotlivé soubory a účinkující. Naši hasiči stejně jako minulé roky nabízeli zabíjačkové speciality, guláš a nově měli na starosti i kompletní občerstvení dětských účinkujících. Chtěl bych jim za to velice poděkovat, ohlasy na jimi nabízené služby byly mimořádně pozitivní.

Závěrem poděkování všem, kteří nás v Uherském Hradišti na slavnostech vína reprezentovali. Jsme rádi, že i tak malá obec jako ta naše se může na této významné regionální akci důstojně prezentovat.

Fotogalerie z akce ZDE

 

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Jsem kdykoliv připravený poskytnout zastupiteli obce nebo spoluobčanovi informace a všechny okolnosti, které mě vedly k tomu kterému rozhodnutí ve své funkci.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování