Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Za počasí nemající nic společného s Ladovskou zimou

  • 31. 12. 2018
  • Rostislav Mihel

a velkého zájmu návštěvníků se uskutečnilo tradiční zpívání u kapličky. Ti byli svědky krásných, vánočně laděných vystoupení počínaje dětmi z MŠ, scholou a mužským sborem z Hradčovic po speciálního hosta, kterým letos byl mužský pěvecký sbor Boršičané pod vedením Vlastika Ondry. Zážitek umocňovalo nainstalované ozvučení celého prostoru u kapličky panem Petrem Knotem z Hradčovic, a také zapálené svíčky poskytnuté společností Lima - děkujeme. Zpíváním nás provázela paní Jana Chvílová, k zakousnutí byl chléb s lopenickou slaninou, podával se i svařák a čaj - panu Karlu Chvílovi st. moc děkujeme za přípravu. Celý program byl zakončen koledou Narodil se Kristus Pán, kterou si spolu s oběma mužskými sbory zazpívali snad všichni návštěvníci. Na dobrovolném vstupném se vybralo 4.158,- Kč, peníze budou použity na úhradu nákladů akce. Děkujeme všem vystupujícím, návštěvníkům a lidem, kteří zpívání organizačně zajistili, vážíme si Vaší spolupráce.

Souběžně v obecním domě probíhala výstava s názvem Myslivost a příroda, kterou organizačně zajistil při příležitosti šedesátého výročí od svého založení myslivecký spolek Drslavice-Hradčovice. Výstava byla opravdu nádherná a jednotlivé exponáty beze zbytku zaplnily celý sál. K vidění bylo množství trofejí a dalších materiálů z historie spolku včetně parádně připravených prezentací promítaných na dvou televizích. Nechyběly ani obrázky namalované dětmi z MŠ s tématikou přírody. Na dobrovolném vstupném se za tři dny kdy byla výstava otevřená vybralo okolo 5.000,- Kč, které budou použity na zakoupení skleněné vitríny do myslivecké klubovny pro nový slavnostní prapor spolku. Velké poděkování patří všem kteří tuto krásnou výstavu připravili a podíleli se na ní, zejména však předsedovi spolku Karlovi Sedláčkovi, a to nejenom za tuto výstavu, ale i za vynikající spolupráci s obcí Drslavice po celý rok 2018.

Všem ještě jednou přeji vše nejlepší do roku 2019.

Fotogalerie ze zpívání a z výstavy ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Nejednám svévolně k újmě jakékoli fyzické či právnické osoby nebo skupiny osob. ale naopak důsledně prosazuji práva a oprávněné zájmy občanů Drslavic.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování