Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Páteční hasičský ples a turnaje fotbalových přípravek

  • 21. 1. 2019
  • Rostislav Mihel

"O pohár starosty obce Drslavice" zpestřili o uplynulém víkendu společenský a sportovní život v obci. Obě akce byly po organizační stránce vynikajícím způsobem zajištěny, za což patří v prvním případě poděkování SDH Drslavice a ve druhém případě TJ HS Hradčovice.

Za poslední roky asi nejvyšší návštěvnost plesu přikládáme nové hudební produkci skupiny LORD, která potvrdila svoji pověst a do cca půl čtvrté výtečně bavila všechny zúčastněné. Hasiči měli jako obvykle připravenu velkou tombolu (hlavní cena byla televize) a bohaté občerstvení včetně výborného vína z domácí produkce. Potěšitelná je početná účast hasičů z Hradčovic a Lhotky, děkujeme za podporu.

Sobotní turnaje mladších a starších fotbalových přípravek a nedělní turnaj předpřípravek (každý za účasti šesti týmů) za přítomnosti stovek příznivců z řad rodičů, prarodičů, trenérů a dalších příznivců sportu se nesly ve znamení nadšení a radosti z pohybu. Zapálení dětí pro fotbal bylo obrovské a také potřebné zázemí v celých prostorách Polyfunkčního domu bylo beze zbytku využito. Občerstvení zajišťoval provozovatel hospody pan Petr Hruboš, jemu i všem kteří se organizačně na akci podíleli včetně sponzorů velmi děkujeme, velmi si vážíme skutečnosti, že takový typ turnaje se koná právě u nás. V závěru každého ze tří turnajů starosta obce předal hráčům ceny a poděkoval přítomným za účast a sportovní výkony.

Fotogalerie z obou akcí ZDE

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Hlásím se k plné morální i právní odpovědnosti po dobu výkonu svého mandátu starosty obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Tip na výlet


Rozhledna Rovnina

Poděkování