Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Archiv novinek

Fotograf Radovan Chvíla, se kterým

  • 19. 1. 2012

spolupracujeme při tvorbě obecního zpravodaje a dodávkách fotografií ze života v obci na schodiště Obecního úřadu, byl oceněn prvním místem v soutěži „Zastavte čas !“, vyhlášené Moravským zemským muzeem v Brně. Radek zde uspěl s kolekcí fotografií na motivy drslavských hodů. Našemu spoluobčanovi k tomuto ocenění srdečně blahopřejeme, děkujeme, že tímto způsobem pomáhá propagovat naši obec a přejeme mnoho podobných úspěchů v budoucnu. Bližší informace o soutěži naleznete na Radkově fotoblogu ZDE.

Zájemci o dřevo z obecního lesa se

  • 19. 1. 2012

opět mohou přihlásit na Obecním úřadě v Drslavicích nebo na mobilním čísle starosty obce 725 423868 počínaje dneškem. K dispozici jsou 4 hromady suráků – tvrdého dřeva (habr a dub) po cca pěti m3 (každá hromada je přesně změřena). Hromady jsou velmi dobře přístupné – u cesty, cena za m3 je 900,– Kč. V případě zájmu prosím sdělte, o kolik kubíků suráků máte zájem.

Dále je k dispozici klest z tohoto tvrdého dřeva, cena 200,– Kč za m3. Klestu je k dispozici pro tři zájemce a je také velmi dobře přístupný.

O…

Přihlásili jsme naši obec do soutěže

  • 16. 1. 2012

internetových stránek obcí ČR zvané Zlatý erb. Pokud se Vám naše stránky líbí, neváhejte pro ně hlasovat prostřednictvím formuláře, který se Vám objeví po kliknutí na znak soutěže nebo ZDE. Děkujeme předem.

V těchto dnech kromě značné administrativní zátěže nejrůznějšího druhu finišujeme se základními úpravami v budově staré školy, připravujeme rozpočet obce pro letošní rok, dotahujeme papírově a technicky projekt kompostárny a vybudování závlahového systému hřiště v areálu TJ, postupně zpracováváme podání…

Hyenismus nejhrubšího ražení -

  • 10. 1. 2012

jak jinak nazvat nově odhalenou černou skládku pod tzv. Čupovým mostem, jen 5 metrů od cedule „Přírodní rezervace“ v korytě potoka Holomňa. Bylo zde nalezeno a odvezeno cca 15 velkých pytlů odpadků nejrůznějšího druhu, některé již byly odplaveny zhruba 200 metrů po proudu toku. Případ jsme předali k prošetření Policii ČR a zašleme také písemný podnět životnímu prostředí Uherský Brod.

Fotogalerie k článku ZDE

Pozvánku na farní ples do Veletin,

  • 8. 1. 2012

jejímž spolupořadatelem je i Obec Drslavice, naleznete v příloze. Zároveň zdvořile žádáme občany a firmy, kteří by chtěli přispět do tomboly na tento ples cenou, nechť tuto přinesou na Obecní úřad Drslavice nejpozději do pátku 20.1.2012. Děkujeme předem.

20.010,- Kč - to je výtěžek letošní

  • 6. 1. 2012

Tříkrálové sbírky v naší obci. V této částce je započítan i celkový výtěžek Obce Drslavice z dobrovolného vstupného z loňského „Zpívání u kapličky“ a výstavy „Z kuchyní, komor a světnic našich babiček“. Všem dárcům upřímně

DĚKUJEME !

Fotogalerie z Tříkrálové sbírky ZDE

Úsměvný klip s tématikou obcí z okolí

  • 4. 1. 2012

Uherského Brodu Vám nabízíme v tomto dnešním mizerném počasí pro zlepšení Vaší nálady po kliknutí ZDE. Jeden účinkující v klipu je původem z Drslavic, tak schválně, jestli ho někdo poznáte .. Smějící se. Tímto ho srdečně zdravíme a vzkazujeme: Ríšo, až budeš mít někdy cestu kolem, zastav se na Obecním úřadě na kafe ! Mrkající

Poděkování od Diakonie Broumov za

  • 1. 1. 2012

spolupráci v roce 2012 naleznete v příloze. S touto neziskovou organizací spolupracujeme při humanitárních sbírkách starých a vyřazených oděvů, které probíhají 2× do roka.

TJ Drslavice ve spolupráci s Obecním

  • 1. 1. 2012

Sprchové baterie v kabině domácích hráčů

úřadem Drslavice provedla kompletní rekonstrukci sprch v kabinách domácích a hostujících hráčů v areálu TJ z důvodu katastrofálních hygienických podmínek, které zde celé roky panovaly. Rekonstrukce se týkala výměny dlažby, obkladů, sprchových baterií a umyvadel. Chtěl bych poděkovat všem, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli a pomohli ke zdárné realizaci této akce.

Nové umyvadlo v domácí kabině

Tradiční silvestrovské setkání na

  • 31. 12. 2011

Starostové obcí obepínajících Oboru

Zdroj foto: www.fotorosta.ic.cz

místě, kde dříve stával zámeček Pepčín se uskutečnilo v přátelské atmosféře a pospolitosti velkého množství zúčas­tněných za příznivého počasí. Přesně ve 12 hodin zazněly novoroční přání starostů okolních obcí a senátorky paní Juřenčákové, setkání poté vyvrcholilo spontánním zpěvem česko-slovenské hymny všech zúčastněných.

Chtěl bych při této příležitosti poděkovat všem návštěvníkům tohoto webu za zájem o naše stránky. Velké díky patří také všem, kteří poskytují fotografie…

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Veřejnosti poskytuji všechny informace související s výkonem svého mandátu s výjimkou těch, které v souladu s právními předpisy podléhají zvláštní ochraně.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování