Menu

Aktuální informace

Z galerie

Partnerská obec

Obec krásno

Obec Krásno (SK)

Portály veřejné správy

Naši přátelé

Oddychovka

Flash hra

Dotaz pro starostu

Položené dotazy

Pepčín

10. 5. 2017

Občan se ptá:

Se zájmem jsem si přečetla historii Drslavic a zámečku Obora (Pepčín). V článku je cudně zamlčeno, že zámeček zdevastovala Rudá armáda, vyrvala podlahy, poničila, co se dalo. Jako asi 10leté dítě jsem zámeček po válce navštívila a už to byla polozřícenina, ale na věž si pamatuju. Mluvili jsme s místními, a ti nám řekli, co se se zámkem dělo po osvobození. Zánik Pepčína je spjat s chováním Rudé armády - chci vědět, proč jste se tomu faktu vyhli. Pokud nemám pravdu, opravte mne. Vznáším dotaz, kde je pravda? Věra Heilerová, Hutník 1437, 690 01 Veselí nad Moravou

Starosta odpovídá:

Děkuji za Váš dotaz, podle mého názoru máte pravdu. My jsme Vámi zmiňovaný článek převzali a přesně citovali ze zdroje (bohužel si už po těch letech nevzpomínám z jakého, ale určitě jsem si ověřoval jeho důvěryhodnost), který tyto skutečnosti neuvádí. Pakliže víte o jiném materiálu z důvěryhodných zdrojů, který o devastaci zámečku Rudou armádou hovoří, pošlete nám prosím jeho znění nebo odkaz na něj a jistě jej zveřejníme.

S přáním hezkého dne

Rostislav Mihel, starosta

Poplatek

29. 1. 2015

Občan se ptá:

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda-li se i tady v Drslavicích neplatí či snad doufám nebude platit taková kravina jak ve Veletinách.Za občana tam platí 400kč/rok za komunální odpad (to beru), ale ještě si tam vymysleli , že každý kdo vlastní nemovitost a nikdo v té nemovitosti nemá nahlášeno trvalé bydliště, tak ten majitel musí taky zaplatit 400kč/rok za komunální odpad!Děkuji

Starosta odpovídá:

Vážený pane, děkuji za velmi zajímavý dotaz. Jsem si jistý, že ve Veletinách oporu ve své místní vyhlášce, aby mohli tento poplatek vybírat i od osob, které danou nemovitost vlastní, ale nemají trvalý pobyt – ač to zní nelogicky – mají. Neznám ale přesné znění tamní vyhlášky, ani její právní výklad, proto Vám mohu pouze sdělit, jak to praktikujeme u nás. Takové nemovitosti, kde její vlastník nebydlí a nikdo zde nemá trvalý pobyt, v zásadě dělíme na :

1. ty, ve kterých někdo žije (byť zde nemá trvalý pobyt), má před svým domem popelnici (popelnice) = produkuje odpad, za který my jako obec máme povinnost svozové firmě platit. V takovém případě po majiteli nemovitosti (nikoliv po tom, kdo tam fyzicky žije – na to nemáme právní nárok) vyžadujeme příslušnou sazbu poplatků za počet lidí v nemovitosti žijících .. a on ať si to pak s nimi zúčtuje jak chce,

2. ty, ve kterých nikdo nežije, objekt po celý rok nenavštěvuje, není tedy zde ani popelnice = neprodukuje ani odpad – pak vlastníky takových nemovitostí nemáme mnohdy ani šanci dohledat a kontaktovat .. poplatek nejsme schopni fakticky vybrat. Aplikujeme zde selský rozum (byť možná proti dikci vyhlášky) a vycházíme z předpokladu, že tam, kde se neprodukuje odpad není důvod ani „logika věci“ vlastníka nemovitosti zatěžovat poplatkem do systému, na kterém nijak neparticipuje.

Jedním dechem ale dodávám, že v ČR není vytvořen zákonný instrument proto, aby měl vlastník se o takové nemovitosti často v dezolátním stavu starat, ty pak chátrají a jsou mnohdy ohyzdou jinak malebných vesnic. Systémovým řešením dle mého názoru je uvalení mimořádné daně z nemovitosti na takové objekty, např. 20–25 násobku běžné roční sazby .. tato by pak donutila majitele se o nemovistost i okolí starat, nebo ji raději prodat případně pronajmout. To už je ale na jinou úvahu.

Ještě dodám, že u nás je výše poplatku od letošního roku 300,– Kč na osobu.

S přáním hezkého dne Rostislav Mihel, starosta Drslavice

úklid sněhu

26. 1. 2015

Občan se ptá:

Vážený pane starosto, proč za celou neděli nikdo neuklidil sníh na chodnících? Když už ne v celé obci, tak alespoň u obecních budov (Obecní úřad, Obecní dům, kaplička…) a na autobusových zastávkách? Poznámka pod čarou: když jsme jeli ráno (7:15 h)do Hradčovic do kostela, byl chodník od Lhotky až po kostel (a patrně i dál, ale to nemohu tvrdit) zametený.

Starosta odpovídá:

Vážená paní Chvílová, děkuji za Váš dotaz. Sníh jsme v neděli na chodnících neuklízeli, protože neděle je dnem pracovního klidu, svátkem zároveň a pracovníci obce mají volno. Navíc si myslím, že těch 10cm které napadlo není žádnou kalamitou a je dle mého přesvědčení v silách většiny spoluobčanů si sníh před vlastním domem uhrnout. Komu trocha sněhu v prostoru u obecních budov až tak moc vadila, mohl přiložit ruku k dílu a uhrnout to i zde .. bylo by to jistě chvályhodné.

Přesto jsme hned v neděli časně ráno obecním traktorem uhrnuli všechny místní komunikace (zde jsem seznal, že je úklid sněhu nutný), no a dnes od rána jsme uklidili i sníh z chodníků tak, že nyní v cca 12:45 po něm není ani stopy. Situaci v jiných obcích včetně Hradčovic mě nepřísluší komentovat.

S přáním hezkého dne Rostislav Mihel, starosta

Stolní tenis

8. 12. 2014

Občan se ptá:

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude i turnaj ve stolním tenise pro děti 15– Děkuji

Starosta odpovídá:

Dobrý večer, děkuji za dotaz. Turnaj ve stolním tenise pro děti do 15-i let plánujeme v lednu příštího roku.

Holomňa

14. 8. 2014

Občan se ptá:

Pane starosto, je pěkné že jste nechali zregulovat potok, je to skutečné hezké místo na odhazování odpadu !

Starosta odpovídá:

Dobrý den, děkuji za Vaši připomínku.

Posečení prostoru kolem zregulovaného toku Holomně již několik týdnů marně urguji u správce toku Lesy CR. Ani mě se vysoký porost plevelovitého typu zde vůbec nelíbí. Pokud nedojde v nejbližších dnech k nápravě, vyvolám osobní jednání v této věci.

Rostislav Mihel, starosta Drslavice

Dotaz na rozhlednu

10. 2. 2014

Občan se ptá:

Dobry den pane starosto Zajíma mě jaké jsou vyhlídky s výstavbou rozhledny „na Pepčíně“ Dekuji za odpověd S pozdravem Jiří Macek

Starosta odpovídá:

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Pokud bych měl objektivně zhodnotit vyhlídky na výstavbu rozhledny na Pepčíně, označil bych je k mé velké lítosti na mrtvém bodě. Poslední velkou příležitostí k uskutečnění projektu za cca 10 mil. Kč bylo podání žádosti o dotace v minulém volebním období, kdy Město Uherský Brod svým zdrženlivým postojem tyto snahy utlumilo. Svou roli možná sehrál i fakt, že pozemek pod Pepčínem je v majetku obce Drslavice – výkup tohoto pozemku od státu je fakticky jediný hmatatelný výsledek, kterého se zatím podařilo dosáhnout. Záměr určitým způsobem zkomplikovala i výstavba menší rozhledny v kú Vlčnov jen několik set metrů od Pepčína.

V tomto volebním období ZO Drslavice stanovilo důležitější priority, které realizujeme. Za sebe mohu konstatovat, že výstavba rozhledny je mojí srdeční záležitostí a velkým snem. V loňském roce naše zastupitelstvo schválilo Program rozvoje obce Drslavice, který počítá s realizací záměru rozhledny na Pepčíně ve střednědobém až dlouhodobém horizontu (2015 – 2020). Důležité bude, kolik dotačních příležitostí ze strukturálních fondů EU v dalším období bude – bez dotací je výstavba rozhledny nemožná. Seznamuji se i s možnostmi dotací v rámci přeshraniční spolupráce se Slovenskem, kde také existují určité naděje – příští týden se zúčastním semináře k tomuto na Slovensku. Závěrem tedy moje ujištění, že pokud bych měl ve funkci starosty pokračovat i v příštím volebním období, udělám pro výstavbu rozhledny na Pepčíně maximum. Vše ale bude záležet mnoha faktorech, které se v případě takového projektu budou muset sejít pro jeho zdárnou realizaci.

Hody 2013

29. 10. 2013

Občan se ptá:

Vážený starosto, chtěla bych reagovat na tvůj článek, týkající se letošních hodů. Možná nevíš, že za drslavskou a veleckou mládež bývají mše svaté už několik let v červenci a srpnu. Ale je dobře, že MLÁDEŽ má zájem o další mši, která bude za ně obětována. Nelze si nevšimnout, že účast krojované mládeže z Drslavic (3–4) je malá a i tak po 10-ti minutách odchází. A tak mě napadá, zda to splní TO, CO MÁ a nebo jenom budeme udržovat DALŠÍ TRADICI. S pozdravem a přáním hezkého dne Jarmila Matyášová st.

Starosta odpovídá:

Vazena pani Matyasova, dekuji za Vas dotaz, i kdyz jej primo jako takovy nepokladate, nebo aspon ja jej v tom co pisete primo nevidim. Pokud se tedy ptate, zda vim, ze za veleckou a drslavskou mladez byva v cervenci a v srpnu, tak Vas mohu ujistit, ze to vim. Ta mse svata za drslavskou mladez v srpnu byva ve vsedni den a nejenom ja si kladu otazku, proc v ramci jedne farnosti je za jednu cast mladeze mse ve vsedni den v mesici, kdy jsou lide rozjeti po dovolenych a za jinou cast mladeze te same farnosti je to o hodech, svatku vsech Svatych, v den zasveceni kostela pro tuto farnost spolecneho.

Souhlasim s Vami, ze ucast krojovane mladeze z Drslavic na msi svate letos byla nizka, logicky ovsem vyvstava otazka, zda to neni proto, ze ta mse neni slouzena i za ne, ale pouze za jinou cast mladeze v te same farnosti. I presto, ze nejsem zadnym mluvcim drslavske mladeze (a zaplat Pan Buh za to) a nemohu tudiz za ni mluvit, jedno vim jiste – kazdy by mel zacit sam u sebe nez nekoho jineho zacne moralizovat. To dle meho hlubokeho presvedceni plati nejen o mne, drslavske mladezi, ale i o Vas. Sama si prosim polozte otazku, jak se Vy snazite pecovat v poslednich letech o tradice, co delate pro jejich udrzeni, kolikrat jste se Vy osobne ucastnila akci poradanych prave pro jejich udrzeni atd. Az si na tyto, ale i jine otazky s tim souvisejici odpovite, tak az potom se prosim starejte o to, kolik minut ten ktery obcan byl pritomny msi v kostele nebo nebyl.

S pranim hezkeho dne Rostislav Mihel, Vas starosta

sanace zdiva

23. 7. 2013

Občan se ptá:

Dobry den, pane starosto, chtel bych se na doporuceni mojich znamych, Blanky a Emila Knazeje zeptat na firmy ohledne sanaci vlhkeho zdiva. Mam starsi dum, ktery nema izolace a prave Blanka s Emilem mi doporucili dotazat se Vas, protozte jste delal nejake sanace starsich objektu v obci. Kdybyste byl tak hodny pane starosto a mohl mi sdelit nejake seriozni firmy, ktere se timto problemem zabyvaji. Mockrat predem dekuji. Zdenek Horak.

Starosta odpovídá:

Dobry den pane Horáku, děkuji za dotaz. Za poslední tři roky máme praktické zkušenosti s dvěmi firmami, které nám dělali sanace vlhkého zdiva. První je společnost Tradix Staré Město, která nám dělala sanaci kaple Panny Marie Svatohostýnské, druhá je společnost ERGO VH s.r.o. ze Zlína, která nám dělala sanace objektu bývalé školy čp. 95. Jak s Tradixem, tak s firmou ERGO VH mohu jednoznačně vyslovit spokojenost.

dětské hřiště

9. 5. 2013

Občan se ptá:

Dobrý den, chci se zeptat, kdo bude uklízet po ožralé mládeži u hlavního mája? O víkendu jsem šla s dětima na dětské hřiště vedle Chvílového a první jsem musela dávat pozor, aby se děcka nepořezaly o rozbitý lahváč na cestě pod kapličkou. Pak na začátku dětského hřiště bylo vedle chodníku nablité a když jsem si nakonec sedla na lavičku, nešlo necítit, že je někde velice blízko nas…é. Nemám nic proti tomu, aby mladí seděli u mája, taky sem tam chodívala. Ale děti by taky měly mět právo chodit na uklizené dětské hřiště. Děkuju za odpověď. Jana Janíčková

Starosta odpovídá:

Dobry den pani Janickova, dekuji za dotaz. U hlavniho maje uklizi mladez sama, pracovnici obce a take ti spoluobcane, kteri kdyz vidi napr. rozbitou lahev nebo odpadky, tak je sami odklidi v zajmu zvyseni mimo jine bezpecnosti misto toho, aby kvuli tomu vypisovali starostovi. Jsem si i jisti tim, ze nejen tito spoluobcane rozumi tomu, ze neni v silach pracovniku obce 24 hodin denne a 7 dnu v tydnu monitorovat veskery drobny neporadek ve vsech koutech obce. Presto drslavskou mladez i obecni pracovniky opetovne pozadam, aby na uklid v okoli hlavniho maje jeste dusledneji dbali.

odpověď

13. 3. 2013

Občan se ptá:

Ahoj Rosťo, přiznám se, že jinou odpověď jsem ani nečekal. Ale abych zareagoval na Tvoji odpověď. Ano dotaz na chodníky je s křížkem po funuse až se taková věc stane příště nebudu čekat a budu tě zrovna kontaktovat. Co se komunikace týká, za ty máš pochvalu, ale ten chodník jsem vážně nepochopil a stojím si za tím. Co se průtlaku týká, těším se už těď na dokončení prací a uvedení všeho do původního stavu snad nebudou tyhle slova výkřikem do tmy. Protože jsem chodil na veřejné zasedání zastupitelstva vím, že tahle akce jde na vrub bývalého starosty nicméně v pastyrňách bydlím a není mi jedno jak to tu bude vypadat až firma provádějící práce opustí obec a my všichni co tu bydlíme budeme roky jezdit po propadajících se výkopech tak jak je tomu přímo pod obecním domem. Možná tě můj názor zaskočil, ale nevidím důvod proč se nevyjádřit k dané situaci.

Závěrem chci říct, že si tě jako starosty vážím a myslím si že jsi nejlepší starosta jakého jsme kdy měli, ale to neznamená, že souhlasím se všemy kroky co obec a starosta dělá. S pozdravem a přáním hezkého dne Petr Hruboš

Starosta odpovídá:

Dekuji za dodatecne vyjadreni, muzu te ubezpecit v tom, ze si vazim kazdeho nazoru a dotazu obcana. Na vsechny se pak snazim odpovidat vzdy dle meho nejlepsiho svedomi. Hezky den i Tobe.

Komunikace

12. 3. 2013

Občan se ptá:

Ahoj Rosťo, mám dvě nejdůležitější otázky na které bych chtěl odpověd a to:

1. Proč se neuklízí snih s chodníku v pastyrňách tak jak v ostatních částech obce když máme tolik obecních zaměstnanců, sou pastyrně snad nepodstatnou částí obce?

2. Kdy bude konečně dokončen průtlak přes dědinu, opraven chodník a uvedena komunikace do původního stavu?

Nezlobte se na mě Vážení, ale to jak ste nechali zničit cesty a hlavně krajnice je neuvěřitelné. S pozdravem Petr Hruboš občan Drslavic.

Starosta odpovídá:

Zdravim te Petre a dekuji za dotazy.

Co se tyka uklidu snehu chodniku v casti Pastyrňa, absolutne odmitam nazor, ze jine casti obce jsou preferovanejsi nez tato ulice. Naopak ulici Pastyrňa jsme letos co se tyka udrzby komunikace preferovali vice nez jindy z duvodu zvyseneho provozu. Udrzbe chodniku v Pastyrnach jsme pak venovali stejny casovy prostor jako v jinych castech obce. Dotaz je do znacne miry prekvapujici (a ojedinely), protoze jednak z vysledku ankety na www a z dotazniku pro obcany jednoznacne vyplyva spokojenost obcanu s letosni zimni udrzbou. Podotkl bych take, ze oblibene vetne spojeni „tolik obecnich zamestnancu“ je v tomto kontextu do znacne miry nepravdive – napr. letos v lednu jsme meli mimo pani ucetni a pani na vypomoc v kuchyni MŠ jednoho pracovnika na pul uvazek, od unora pak mame staleho pracovnika na cely uvazek – nejsou to tedy takova kvanta pracovnich kapacit, jak by sis myslel. Zaverem bych si dovolil oznacit tento dotaz jako trosku „s krizkem po funuse“ – proc jsi s timto neprisel napr. v prosinci, kdy se o tom dalo smysluplne diskutovat, ale pocatkem jara, nevim.

Prutlak odkanalizovani v trati Praksice-UB vedouci pres stred nasi obce bude dokoncen v horizontu dvou az tri mesicu. Chtel bych zduraznit, ze Obec Drslavice neni investorem (to je SVAK) teto akce, proto nase vyjednavaci pozice se zhotovitelem spolecnosti IMOS neni uplne konfortni. Zucastnuji se pravidelne kontrolnich dnu na stavbe, tuto radne prochazime, pripominkuji nedostatky z ni vyplyvajici. S panem stavbyvedoucim pak 2×-3× tydne konzultuji prubeh stavby. To, ze prace IMOSu vysly na zimni obdobi, take nepovazuji za prilis stastne, nicmene je to realita – cela akce ma presah tohoto volebniho obdobi. Jsem si jist tim, ze byvale vedeni obce v tomto smeru vyjednalo pro obec Drslavice maximalne vyhodne podminky, mezi kterymi patri financni vyrovnani IMOSu a Obce Drslavice nezanedbatelneho rozsahu a take moznost napojeni na tuto stavbu, coz nam v budoucnu muze vyrazne pomoci pri problemu odkanalizovani obce .. toto se plne projevi v horizontu 5–10 let. Je teda se na tuto akci podivat ponekud obsirnejsim, obecnejsim pohledem. Jedna ze smluvnich podminek pro IMOS je, ze vse dotcene jejich stavbou uvedou do puvodniho stavu, a na tomto budeme dusledne trvat.

Vyrok „jak ste nechali zničit cesty a hlavně krajnice je neuvěřitelné“ povazuji, nezlob se za ten vyraz, za „vykrik do tmy“. Takto se, Petre, opravdu argumentovat neda. Jsem ale kdykoliv pripraveny Tebou uvadene cesty a krajnice projit, lokalizovat, a pripadne hledat reseni. Durazne se vsak ohrazuji proti tomu, ze snad ja bych nejake cesty nebo krajnice nechal znicit Usmívající se.

S pranim hezkeho dne Rostislav Mihel, starosta obce

Podpora

12. 12. 2012

Občan se ptá:

Dobrý den, Vaši obci závidím..Vás :) Přestěhovali jsme se z blízkosti chemičky Dezy do vesnice v Západních Čechách, po celou topnou sezonu nemůžeme větrat, vycházet z domu, procházky neexistují. Všichni !! naši sousedi topí průmyslovým sírnatým uhlím,plastovkama s vyjetým olejem..ten všudypřítomný zápach až bolí,jak je silný, často přes mraky kouře ani nevidíme z okna… A náš starosta? Submisivní zatuchlý totalitní úředník s nulovou empatií, zato o to větší sociální fobií – nedělá NIC ! Nekomunikuje, neřeší.. Jste úžasný, pokračujte ! LenkaRozpačitý

Starosta odpovídá:

Dobry den Lenko, dekuji za podporu Úžasný a za Váš kompliment Rozpačitý Dovolím si akorát konstatovat, že topení vším jiným než čím je obvyklé je bohužel nešvar, se kterým velmi složitě bojujeme i u nás. Platný legislativní rámec starostům obcí moc příležitostí nedává, jak jej řešit Zamračený Snažíme se o to především osvětou, ale ne vždy to má platnost.

S přáním hezkého prožití adventu Vám i ostatním čtenářům našich stránek

Rostislav Mihel, starosta obce Drslavice

odpověd

1. 8. 2012

Občan se ptá:

Nevšimla jsem si,že by v nedávných dobách byly obec zarostená jako ted,proto já nesdílím váš názor a jsem ráda,že se dá vše do pořádku.

Starosta odpovídá:

Usmívající se

upozornění

31. 7. 2012

Občan se ptá:

Dobrý den,při včerejší procházce Drslavicema,se mi nelíbilo,jak sou celé zarostené trávou a plevelem.Vrchol všeho bylo malé dětské hřiště,kde je tak vysoká tráva,že prorustá lavičkama.Je to tam tak akorát chytit nějaké klíště.Věřím,že když je tolik obecních zaměstnancu,tak se tráva aspon na malém hřišti poseče.S přáním hezkého dne,Jarka

Starosta odpovídá:

Dobry den, dekuji za upozorneni. Osobne nesdilim Vas nazor, ze nase obec je cela zarostena travou a plevelem, to mozna byvala v nedavnych dobach. Pripoustim vsak, ze nektere lokality jsou nyni o trochu vice zarostenejsi nez jak si spoluobcane zvykli za soucasneho vedeni obce, proto vcerejsiho dne obecni zamestnanec cely den stravil dukladnym postrikem travy a plevele na vsech chodnicich v obci. V nejblizsi dobe poseceme kolem kaplicky a male detske hriste. Pracovnici obce jsou v soucasne dobe plne vytizeni vystavbou noveho piskoviste v arealu MŠ a oploceni sberneho dvora za Obecnim uradem, proto nam na castejsi odplevelovani chodniku nezbyva tolik casu.

S hlubokym presvedcenim, ze zadne kliste na detskem hristi nechytnete Usmívající se

Rostislav Mihel, starosta obce

Moravská vlajka

9. 5. 2012

Občan se ptá:

Co si myslíte o této iniciativě? Brod se připojil již vloni. A co Drslavice? http://zamoravu.eu/…no-radnicim/

Starosta odpovídá:

Dobry den, dekuji za dotaz. K teto iniciative mam neutralni postoj. V prvni rade se citim jako obcan CR, ktery samozrejme silne vnima historicky a kulturni vyznam Moravy, na ktery je hrdy. V textu vyzvy se pise, ze cilem iniciativy je probouzet zajem verejnosti zejmena mladych lidi, o poznavani nasi vlasti – jejich tradic, folkloru atd. Kladu si otazku, co ma s timto cilem spolecneho vyveseni te ktere vlajky, prijde mi to „laciné“. Zajem verejnosti o folklor a tradice se snazim probouzet take, ale predevsim orga­nizacni cinnosti - udrzovanim tradicnich zvyku v nasi obci, spoluporadanim kulturnich ak­ci atd.

Predevsim z vyse uvedenych duvodu nebudeme vlajku v nasi obci vyvesovat, osobne v tom nevidim zadny smysl. Jistou symboliku v tom citim, ale ta je bez dalsi po cely rok trvajici aktivni cinnosti – a to i ze strany Moravske narodni obce – nedostatecna.

soutěž o nej. Marka

27. 3. 2012

Občan se ptá:

Chtěl bych se zeptat proč mi nejde hlasovat pro žádného Marka v soutěži . Děkuji.

Starosta odpovídá:

Milý Martine, děkuji za dotaz. Hlasovat pro Marky prokazatelně lze – soudím tak dle velkého počtu hlasů pro jednotlivé Marky. Více o podrobnostech soutěže zde http://www.drslavice.cz/…/zobraz/251/.

Hezky den, Rostislav Mihel, starosta obce

marek

27. 3. 2012

Občan se ptá:

Děkuju za odpověd,myslím ale,že tato anketa není objektivní ,protože pokud zde nalákáte děti na výhru,tak je jisté ,že už nejde o nejhezčího marka,ale o cenu kterou chce dítě vyhrát.Nápad to byl určitě dobrý,ale nic jiného ,než že i rodiče budou posílat dětem hlasy,aby měli radost a vyhráli jste čekat nemohli.Každý chce svému dítěti pomoct.

Starosta odpovídá:

Děkuji za dotaz. Jednoznačně odmítám, že cílem soutěže bylo „nalákat děti na výhru“. Cílem soutěže bylo motivovat děti+rodiče (příp. prarodiče), aby společně vyrobili Marka v duchu našich tradic. To si myslím, že se podařilo, soudím tak podle 26 velmi pěkných Marků, a to je ten výsledek, který organizátoři soutěže očekávali.

Rostislav Mihel, starosta

marek

27. 3. 2012

Občan se ptá:

Tak nevím hlasovat mi nejde,ráno to šlo a td nic ,ani po pulhodině,ani po hodině a ani po dvou.Co si o tom myslet?Pořád mi to píše,že mužu až po 10 minutách.

Starosta odpovídá:

Zdravim, dekuji za dotaz. Myslim, ze odpoved lze najit v dnesni novince na http://www.drslavice.cz/…/zobraz/251/.

Hezky den, Rostislav Mihel, starosta

Hlášení rozhlasu

Podporujeme

Starosta obce

„Při výkonu své funkce se rozhoduji objektivně, kvalifikovaně, se znalostí věci a s ohledem na potřeby a zájmy obce.“

Náš senátor

Patrik Kunčar
ul. Přemysla Otakara II. 2476, první patro
Uherský Brod

Úřední hodiny:
po 8:00 – 12:00,
14:00 – 16:30
út 8:00 – 12:00
čt 14:00 – 16:00

Telefon: +420736156725
E-mail: kuncarp@senat.cz

Anketa

 
Tato anketa končí 31.12.2018.

Počasí

Data se nepodařilo načíst.

Ztratil se Vám pes?

HZS radí veřejnosti

Najdete u nás


Prodejna svíček

Poděkování